Všechny kategorie
EN
Profil společnosti

Domů> O nás > Profil společnosti

Vítejte v PengCheng

Yiyang Pengcheng Technology Development Co., Ltd, byla založena v roce 1994. Se základním kapitálem 15 milionů RMB je Pengcheng moderní high-tech podnik, který integruje vývoj, výrobu a marketing hliníkových elektrolytických kondenzátorů. Společnost se rozkládá na ploše 50 akrů, má více než 300 zaměstnanců a roční výrobní kapacitu téměř 1.5 miliardy kusů. Nyní vybudovala moderní výrobní dílnu o rozloze 12,000 9001 metrů čtverečních. S předním globálním průmyslovým výzkumným a testovacím centrem Pengcheng získal certifikaci systému kvality ISO:2015:14001, certifikaci systému environmentálního managementu ISO2015:16949 a systém certifikace kvality řízení automobilů IATFXNUMX.

Vždy bereme mezinárodní kvalitu jako první cíl a jsme odhodláni podporovat vývoj hliníkových elektrolytických kondenzátorů a budovat platformu pro spolupráci a sdílení zdrojů. Společnost integruje zdroje a využívá vědecké a technologické inovace k vývoji 29 sérií, více než 3000 hodnot špičkových hliníkových elektrolytických kondenzátorů s vynikající stabilitou, odolností a užitečností. Doposud jsme poskytli naše pokročilé služby a produkty více než 800 známým domácím a mezinárodním společnostem včetně PAK, Topstar, BMTC, XIDUN Lighting, KeGu Power, DONLIM, OSRAM, Sunshine Lighting, Havells India Ltd, Akim Metal, Makel , City Lumi atd.

Trvali jsme na tom, aby se „Pchicon“ stal mezinárodně uznávanou značkou a stal se jednou ze společností s vysokým indexem spokojenosti zaměstnanců v Číně a světově preferovaným dodavatelem špičkových hliníkových elektrolytických kondenzátorů!

Servisní linka

+8615399723311

Pracovní doba: 8:00 - 17:00

Dotázat se nyní

zavřít
Zeptejte se nyní